Kto korzysta z naszych kannabinoidowych Zestawów Testowych?

Nasi klienci pochodzą z wielu różnych grup społecznych i zawodowych.

Nasi klienci to m.in. rolnicy, przetwórcy konopi, lekarze, farmaceuci, naukowcy, hodowcy, plantatorzy, pacjenci, opiekunowie oraz użytkownicy rekreacyjni.

Nasza metoda badawcza wykorzystywana jest nie tylko przez laboratoria, ale szeroką grupę klientów używających Zestawów Testowych Alpha-Cat w rolnictwie, przetwórstwie spożywczym, przemyśle kosmetycznym, ogrodnictwie, medycynie, farmakologii, suplementach diety i wielu innych.

Osoby posiadające doświadczenie w badaniach przy użyciu Zestawów Testowych Alpha-Cat podzieliły się swoimi przemyśleniami i opiniami.

DZIENNIKARZ / PROFESJONALNY GROWER

World renowned writer specialized in Marijuana Cultivation

Jorge Cervantes, Cannabis Horticulturist

Przed wprowadzeniem badania metodą chromatografii cienkowarstwowej mogliśmy polegać jedynie na kosztownych analizach laboratoryjnych przeprowadzanych w kilku stanach za ponad 100$ za próbę. Teraz możemy samodzielnie przeprowadzić bardzo podobny test za ok. 10$, co stanowi zaledwie 10% kosztów laboratoryjnych. To cenna informacja oraz narzędzie wspomagające badania oraz rozwój nauki. Najlepsze jest to, że każdy może samodzielnie przeprowadzić badanie.

MarijuanaGrowing.com – United States

BANK NASION MEDYCZNEJ MARIHUANY

Dr Joost Heeroma, dyrektor ds. Nauki w GH Medical.

Stosowałem metodę TLC w formie Zestawu Testowego Alpha-Cat do wykrywania kannabinoidów w ekstraktach z suszonych kwiatów, haszyszu i konopi kilkaset razy. Test jest to tania metoda umożliwiająca przybliżenie zawartości poszczególnych obojętnych oraz kwaśnych kannabinoidów zawartych w konopiach oraz ich stosunku. Alpha-Cat TLC nie zastępuje zaawansowanych urządzeń do wykrywania kannabinoidów, ale w przypadku testowania w domu lub w terenie metoda ta jest doskonała!

GreenHouse Medical – Holandia

Joost Heeroma

UPRAWA KONOPI

Hungarian Hemp Grower

Péter Borus – Dyrektor Zarządzający – HunHemp co.

Bazując na naszym doświadczeniu widzimy, że Zestaw Testowy Alpha-Cat może być stosowany zarówno do badania suszonych nasion marihuany, jak i do przybliżonego określania składników ekstraktów. Test Alpha-Cat jest stosunkowo tanią metoda wykrywania głównych kannabinoidów oraz ich kwaśnych form. Profesjonalne badanie metodą HPLC dostarcza oczywiście dokładniejszych wyników, jednak koszt uzyskania analizy jest wyższy i trwa znacznie dłużej. Dlatego też, w oparciu o moją wiedzę w dziedzinie uprawy i ekstrakcji konopi, metoda TLC prezentowana przez Alpha-Cat jest bardzo skuteczna!

HunHemp co – Węgry

ORGANIZACJE / EDUKACJA

Tan Má – Ekspert ds. Cannabis, Cannabis College w Amsterdamie

Byliśmy jedną z pierwszych organizacji używających metody testowej Alpha-Cat TLC. Sam test pozwala otrzymać łatwe w interpretacji wyniki wskazujące, jakie stężenia sześciu głównych kannabinoidów zawarte są w badanej próbie. Jest to naprawdę imponujące narzędzie służące społeczności konopnej w Cannabis College od 2012 roku!

Cannabis College – Amsterdam

Tan the cannabis Expert

PLANTATORZY

SickMeds, the original seedbank from Tenerif (Spain)

Michael Skrobisz, prezes Sickmed Seeds

Zestaw Testowy Alpha-Cat zezwala na przeprowadzenie procedury analitycznej HPTLC w mobilnym zestawie laboratoryjnym. Dzięki unikalnemu protokołowi, metoda analizy kannabinoidowej stanowi obecnie duży przełom, dając specjalistom ds. konopi indyjskich możliwość zrozumienia synergii między kombinacją kannabinoidów a ich wartością leczniczą. Jako hodowca otrzymałem wsparcie w wyborze szczepów w oparciu o ich profl chemotypowy oraz uzyskałem przewagę w zrozumieniu genetyki roślin.

SickMeds Seeds – Hiszpania

FARMAKOLOGIA

Gina Rodríguez, Kierownik ds. Zapewnienia Jakości oraz Główny Naukowiec

Metoda Alpha-Cat spełnia niektóre z naszych potrzeb. Pozwala przeprowadzić szybkie i proste badanie ukazujące relatywny, ale nie bezwzględny wynik. Uważam, że między Zestawem Testowym Alpha-Cat a analizą przy użyciu metody HPLC występują nieścisłości zależne od technika przeprowadzającego badanie metodą Alpha-Cat. Aby zweryfikować poprawność wyniku, mierzę wynik dwukrotnie i obliczam średnią uzyskanych wyników, wynik traktuje jednak, jako wartość relatywną. Otrzymanie wyników badania metodą HPLC trwa 2 tygodnie, dlatego metoda Alpha-Cat okazuje się być cenna przy ograniczeniach czasowych.

Agrima Botanicals – Wielka Brytania

Agrima Botanicals logo

Bedrocan Flos

Hugo Maassen, Specjalista ds. Hodowli Roślin oraz Agrotechniki

Przede wszystkim, spodobała nam się zdolność zestawu do równoczesnego wykazania obecności wielu kannabinoidów. Ponadto, proces analizy był dość szybki i dokładny dla prób o niskim stężeniu THC. Stwierdziliśmy jednak pewne trudności w oddzieleniu 100 mg materiału badawczego wymaganego do analizy ze względu na bardzo małą wielkość próby. Nieścisłości powstałe w wyniku ważenia próby mogą mieć wpływ na wynik analizy kannabinoidowej. Ponadto, wyniki badań Alha-Cat były mniej trafne dla prób o wysokim stężeniu THC, nawet przy użyciu rozcieńczonej próby.

Bedrocan – Holandia


 

Dr M. Ternelli – Farmakolog w Bibbiano (IT)

Nasze badania [Uniwersytet w Mediolanie] były profesjonalne i poprawne, perfekcyjnie dopasowane do metody HPLC w odniesieniu do oleju konopnego (0,5-1% THC). Wykonałem także badania przy użyciu Zestawów Testowych Alpha-Cat na przykładzie ekstraktu konopnego (ekstrakcja etanolem 96°), uwzględniając dekarboksylację i całkowite odparowanie rozpuszczalnika. Wyniki badań odpowiadają moim oczekiwaniom.

Farmacia Ternelli – Włochy

Farmacia Dr. Ternelli


Nie uważasz, że nadszedł czas, abyś Ty także był zadowolony?
Wypróbuj Mini Zestaw Testowy Alpha-CAT!