Główne składniki kosmetyków CBD same w sobie ukazują filozofię tworzenia naszych produktów. Nasze naturalne kosmetyki stanowią unikalne połączenie 3 składników konopnych:

  • Tłoczonego na zimno oleju konopnego
  • Hydrolatu pozyskiwanego z kwiatów konopi
  • Ekstraktu kannabinoidowego CBD

Kosmetyki Alpha-Cat zawierają kwasy Omega 3, 6, 9, kwasy gamma-linolenowy oraz aminokwasy mające istotny wpływ na skórę. Zwykłe oleje używane przy produkcji kosmetyków są mocno wyrafinowane, co sprawia, że ich okres przydatności do spożycia jest wiele dłuższy. Równocześnie oznacza to także, że są one pozbawione najbardziej korzystnych składników – niezbędnych dla człowieka nienasyconych kwasów tłuszczowych (Omega 3, 6 i 9, gamma linolenowego) i aminokwasów, które są najbardziej korzystne przy zwalczaniu chorób skóry. Stosowanie nieprzetworzonego oleju tłoczonego na zimno sprawia, że nasze produkty konopne są najskuteczniejsze wśród produktów używanych w pielęgnacji skóry.

Produkty Hemptouch posiadają unikalne składniki zawierające aktywne kannabinoidy. Znajdź rozwiązanie, które jest dokładnie dopasowane do aktualnego stanu Twojej skóry!

39.00

CERTYFIKAT AROMACERT®

Certyfikat Aromacert to znak jakości gwarantujący, że produkt spełnia surowe standardy aromaterapii, które nie pozwalają na korzystanie z perfum, sztucznych barwników ani badań na zwierzętach. Kosmetyki Hemptouch oparte są na tłoczonym na zimno nierafinowanym oleju konopnym, dzięki czemu nie traci on składników odżywczych i zachowuje najwyższy poziom kwasów tłuszczowych Omega-3.

TESTOWANY DERMATOLOGICZNIE
Wyniki testów dermatologicznych na ochotnikach wykazały, że nasze kosmetyki nie podrażniają wrażliwej skóry.

WOLNE OD SZTUCZNYCH KONSERWANTÓW
Kosmetyki posiadające certyfikat wolne są od sztucznych konserwantów. Kremy zawierają jedynie emulgatory i środki konserwujące pochodzące ze źródeł naturalnych, które nadają się także do stosowania w przemyśle spożywczym. Nasze produkty są całkowicie wolne od parabenów, siarczanów (takich jak laurylosiarczan sodu), parafiny, sztucznych środków zapachowych oraz barwników. Kosmetyki Hemptouch występują w naturalnych kolorach i mają delikatny zapach powstający z całkowicie naturalnych i czystych olejków eterycznych.

BRAK TESTÓW NA ZWIERZĘTACH

Nasze produkty nie są testowane na zwierzętach. Są one produkowane na bazie łagodnych i naturalnych składników, a badania na zwierzętach nie jest konieczne.

ODPOWIEDNI DLA WEGAN

Nasze produkty nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego, takie jak lanolina lub glukozaminy.