Co to jest Zestaw Testowy Alpha-Cat i jak działa?
Zestaw testowy Alpha-Cat to narzędzie analityczne będące połączeniem prostej techniki analizy materiału przy pomocy cienkowarstwowej chromatografii (TLC) oraz specjalnego, płynnego odczynnika stosowanego w metodzie cienkowarstwowej. Zestaw Testowy Alpha-Cat pozwala wyróżnić oraz zmierzyć stężenie głównych kannabinoidów zawartych w konopiach: THC,THCV, CBD, CBN, CBC, CNG. Więcej informacji na ten temat dostępnych jest w zakładce „Jak działa Zestaw Testowy Alpha-Cat”.
Ile kosztuje wysyłka?
Alpha-Cat wysyła produkty do każdego kraju na świecie. Koszt przesyłki uzależniony jest od wagi oraz kraju docelowego. Więcej informacji na ten temat dostępnych jest w zakładce „Wysyłka”.
Czy prowadzicie wysyłkę do mojego kraju?
Alpha-Cat wysyła produkty do każdego kraju na świecie. Koszt przesyłki uzależniony jest od wagi oraz kraju docelowego. Więcej informacji na ten temat dostępnych jest w zakładce „Wysyłka”.
Dlaczego koszt wysyłki jest tak wysoki?
Na tą chwilę używamy jedynie usług TNT 48h (dostawa ekspresowa). Pracujemy nad zredukowaniem kosztów wysyłki.
Najlepszym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy jest zamówienie kilku pozycji z naszego sklepu.
Jakie karty kredytowe są przez Was akceptowane?
Akceptujemy płatności kartą Visa oraz MasterCard, PayPal oraz za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego. Nie akceptujemy czeków.
Kiedy mogę oczekiwać wysyłki?
Wszystkie zamówione produkty wysyłane są w przeciągu 1-3 dni roboczych. Dostawa do krajów europejskich trwa zazwyczaj około 7-10 dni, wysyłka międzynarodowa trwać może do 2-4 tygodni.
Skąd wiem, że moje zamówienie zostało złożone poprawnie?
Potwierdzenie złożenia zamówienia pojawia się jako ostatni etap procesu zamawiania. Dodatkowo, po złożeniu zamówienia otrzymasz mailowe potwierdzenie razem z krótkim podsumowaniem i numerem zamówienia.
Czy ponoszę jakieś dodatkowe opłaty międzynarodowe?
Cła przywozowe, podatki oraz opłaty nie są wliczone w cenę ani koszt wysyłki produktów. Towary te zostają wysyłane na odpowiedzialność nabywcy.
W jaki sposób mogę pracować dla Alpha-Cat?
Jako szybko rozwijająca się firma europejska, jesteśmy otwarci na współpracę z nowymi, wyjątkowymi ludźmi! Rozwój firmy na rynkach międzynarodowych tworzy potrzebę stałego powiększania naszego zespołu. Jeśli jesteś osobą, która lubi zmieniać wielkie rzeczy, chętnie nawiążemy z Tobą współpracę!
Prześlij nam e-mail wyjaśniający jaki masz na nas pomysł!
Mam inne pytanie
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza dostępnego w zakładce „Kontakt”!